Like

12-13 червня в Івано-Франківську запрацює центр масової вакцинації

12 червня в Івано-Франківську відкривається перший центр масової вакцинації населення проти COVID-19. Центр буде працювати на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вулиця...

12 червня в Івано-Франківську відкривається перший центр масової вакцинації населення проти COVID-19.

Центр буде працювати на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вулиця Целевича,34). Він буде функціонувати з 10:00 год до 16:00 год. Про це інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

Центр працюватиме  у вихідні дні. В ньому  щеплюватимуть громадян, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт “Дія”, або через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я. Також на щеплення відбуватиметься для тих людей, кого на вакцинацію попередньо запросили телефонним дзвінком. Орім того, вакцинуватися зможуть всі бажаючі.

Вакцинація в центрі відбуватиметься із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних вимог. У центрі передбачені місця для внесення даних, проведення щеплення та очікування після нього.

Обирати вакцину у масових центрах вакцинації не можна. Буде доступна та вакцина, яка є в наявності в Україні. Зокрема будуть використовувати вакцину CoronaVac, вироблену компанією Sinovac.

Зазначимо, що пілотні центри вакцинації відкривають, щоб відпрацювати алгоритм масової вакцинації у великих приміщеннях.

Читайте також: Ціни у травні зросли на 1,3% – Держстат


Gastro If
Gastro If

Категорії
Місто
Новини
Loading...