На Франківщині влаштували руханку для школярів і дошкільнят. ВІДЕО

На Прикарпатті відбулося Всеукраїнське фізкультурно-оздоровче дійство серед школярів та дошкільнят. Головною подією свята стала загальна руханка учасників, яка об‘єднала всі області України. Більше двох...

На Прикарпатті відбулося Всеукраїнське фізкультурно-оздоровче дійство серед школярів та дошкільнят. Головною подією свята стала загальна руханка учасників, яка об‘єднала всі області України.

Більше двох сотень діток різного віку заповнили зелений газон футбольного поля в Угорниках. Саме тут в рамках всеукраїнського свята для них відбулася ритмічна руханка. Діти, що взяли участь у руханці, зі спортом на «ти» і намагаються щодня виконувати різноманітні вправи, аби підтримувати м’язи у тонусі, передає “РАІ”.

Такі руханки повинні змусити дітей та дорослих хоча б кілька хвилин на день присвячувати своєму здоров’ю, каже ректор ПНУ Ігор Цепенда.

Нагадаємо, Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід “Рух – це здорово”  проходить цілий тиждень, в усіх регіонах України з нагоди Дня захисту дітей.

Читайте також: 10 “перлів”, які школярі написали у своїх творах на ЗНО-2021

Категорії
Життя
Новини
Loading...