Like

Прикарпатець, який порізав колишню дружину, отримав 6 років тюрми

Івано-Франківською окружною прокуратурою здійснювалося підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами спричинення тяжких тілесних ушкоджень та незаконного проникнення до житла особи (ч. 1...

Івано-Франківською окружною прокуратурою здійснювалося підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактами спричинення тяжких тілесних ушкоджень та незаконного проникнення до житла особи (ч. 1 ст. 121, ч. 1 ст. 162 КК України).

Слідство довело, що чоловік, перебуваючи у тривалих неприязних стосунках через ревнощі зі своєю колишньою дружиною, у січні 2021 року, розбивши вікно дверей, незаконно проник у житло, де вона проживала. Перебуваючи всередині будинку, він наніс ряд цілеспрямованих ударів ножем у різні ділянки тіла жінки, спричинивши їй тяжкі тілесні ушкодження.

Ураховуючи всі обставини, особу засуджено до 6 років позбавлення волі. Також суд ухвалив стягнути з обвинуваченого на користь потерпілої 80 тис. грн моральної шкоди. Примітка: вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...