Like

У Рогатині проведуть фестиваль “Пісні Опілля”

22 червня під головуванням міського голови Сергія Насалика  відбулося чергове  засідання оргкомітету з підготовки та проведення ювілейного Х Обласного відкритого фестивалю народної творчості “Пісні...

22 червня під головуванням міського голови Сергія Насалика  відбулося чергове  засідання оргкомітету з підготовки та проведення ювілейного Х Обласного відкритого фестивалю народної творчості “Пісні Опілля”.

Обговорено організаційні питання щодо проведення етнофесту у Рогатинській громаді. Зокрема, під час засідання зазначено, що захід братиме початок із Святкової літургії в храмах м.Рогатина. Відтак урочиста хода учасників фестивалю прямуватиме у міський парк відпочинку ім.Романа Шухевича, де й проходитиме усе колоритне дійство.

Членами оргкомітету схвалено й план заходів, які мають відбутися у м.Рогатині вже цих вихідних – 27 червня. А саме:

14.30 год -урочиста хода фестивалю

15.00 год – урочисте відкриття фестивалю

15.30-19.00 год –  мистецька фольклорна програма за участі аматорських колективів Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей

19.00-20.00 год – гала-концерт переможців конкурсної програми фестивалю

20.00 – 22.00 год – танцювальна програма з весільними музиками

22.00 -23.00 год – виступ гостей фестивалю рок-гурту “Медовий полин”.

Як зазначалося у ході засідання, цьогоріч на “Піснях Опілля” очікується виступ багатьох цікавих колективів. А хедлайнером розважальної програми стане  тернопільський рок-гурт “Медовий Полин”.
Український гурт, що заснований у 2007 році в м. Борщів на Тернопільщині, грає в стилі “народний панк”. За цей час музикантам вдалося випустити один демо-альбом, близько 20 синглів та 2 відеокліпи. Крім того, “Медовий Полин” є лауреатом фестивалю “Червона Рута” та учасником таких популярних фестів, як: “Файне Місто”, “Захід”, “Республіка”, “DriveforLife”, “Тарасова Гора”, “Самар-Дінпро-Фест”, “Козацька Столиця” та інших.

Організатори фестивалю запрошують  жителів Рогатинської громади стати учасниками цього  неординарного   мистецького етнодійства.

Читайте також: У Маріямполі відбудеться проща родин


Gastro If
Gastro If

Категорії
Культура
Новини
Loading...