Like

Прикарпатцям не радять поки що купатися у Лімниці

Фахівці Калуського районного центру ДУ «Івано – Франківський обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в червні 2021року провели моніторингові дослідження проб води...

Фахівці Калуського районного центру ДУ «Івано – Франківський обласний  центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» в червні 2021року провели моніторингові дослідження проб води з джерела загального користування «Богуна» мікрорайону Підгірок (біля Калуської центральної районної лікарні) та «Капличка» (мікрорайону Підгірок)  вул. Підгорецька.

Про це повідомляють на сайті Калуської міськради, передає Галицький кореспондент.

Досліджені проби з джерел «Капличка» та «Богуна» за показниками епідемічної безпеки  питної води  не відповідають  вимогам  ДСанПіНу 2.2.4.-171-10 “Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною, – йдеться у повідомленні.

Також у межах здійснення затвердженого моніторингу за місцями масового відпочинку в період оздоровчого сезону, проведено дослідження води річки  Лімниця в селі Вістова та Добровляни .

Досліджені проби води за санітарно-мікробіологічними показниками  не відповідають вимогам Додатку 11  Державних санітарних норм забудови населених пунктів, затверджених наказом МОЗ України від 19.06.96р. №173 (Гігієнічні вимоги до складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах господарсько-питного та культурно – побутового призначення), – додають фахівці.

Відтак, з метою профілактики гострих кишкових інфекцій рекомендуємо не використовувати для пиття та господарсько-побутових потреб воду із вище вказаних джерел загального користування; вживати кип’ячену воду або використовувати бутильовану, сертифіковану питну воду; обмежити купання в річці Лімниця, до покращення показників епідемічної безпеки.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...