Like

Кількість людей, які отруїлися на випускному в Богородчанах, зросла до 19

Кількість людей, які отруїлися на випускному в Богородчанах зросла до 19. За повідомленням ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» станом...

Кількість людей, які отруїлися на випускному в Богородчанах зросла до 19.

За повідомленням ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» станом на 24 червня встановлено 19 осіб, з них 8 дітей до 18 років, жителів с. Саджава та с. Глибоке Богородчанської ТГ. Вони захворіли в результаті відвідування та вживання продуктів харчування 17 червня в готельно-ресторанному комплексі «Діброва» в с. Підгір’я, ур. Діброва Богородчанської ТГ.

Нині з них 12 осіб госпіталізовано до інфекційного відділення КНП “Богородчанської ЦЛ», 6 осіб перебувають на амбулаторному лікуванні в Саджавській лікарській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, 1 особа перебувала в контакті (та була обстежена як контактна) за місцем проживання з лабораторно підтвердженим хворим, котрий захворів після святкування.

Попередній діагноз: «гостра кишкова інфекція» – 12 осіб, «гострий гастроентероколіт невстановленої етіології» – 5 осіб, «гастроентероколіт» – 2 особи. Стан перебігу хвороби середньої важкості. Заключний діагноз встановлюється.

На об’єкті виникнення спалаху проводяться заходи з епідрозслідування.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...