На Прикарпатті запрацював перший поліцейський фронт-офіс

29 червня розпочав роботу фронт-офіс у Коломийському районному відділі поліції. Він орієнтований на оперативне та результативне надання поліцейських послуг у комфортних для громадян умовах....

29 червня розпочав роботу фронт-офіс у Коломийському районному відділі поліції. Він орієнтований на оперативне та результативне надання поліцейських послуг у комфортних для громадян умовах.

У такому фронт-офісі громадяни можуть отримати консультації, написати звернення, дізнатися про результати розгляду своїх заяв та повідомлень, залишити відгук про роботу поліції. Для інформаційної допомоги працює група первинної комунікації, а в офісі створені всі умови для оперативного реагування на звернення.

Відкрили перший поліцейський фронт-офіс т.в.о. начальника поліції Івано-Франківщини Остап Білейчук разом зі своїм заступником Василем Кіцелюком та представниками влади.

Окрім цього, у відділі поліції працює система відеомоніторингу «Custody Records». Таке нововведення сприятиме попередженню можливих порушень як з боку поліцейських щодо затриманих, так і з боку відвідувачів щодо співробітників поліції.

Категорії
НовиниСУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...