Збірна України поступилася англійцям у чвертьфіналі

Збірна України з футболу зазнала поразки від команди Англії у чвертьфіналі XVI чемпіонату Європи. У матчі за вихід до півфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка...

Збірна України з футболу зазнала поразки від команди Англії у чвертьфіналі XVI чемпіонату Європи.

У матчі за вихід до півфіналу Євро-2020 підопічні Андрія Шевченка на Олімпійському стадіоні в Римі (Італія) програли родоначальникам футболу із результатом 0:4, передає Укрінформ.

У дебюті зустрічі Гаррі Кейн вивів англійців вперед після результативного пасу Рахіма Стерлінга на 4-й хвилині. Відразу після перерви м’ячі у ворота “синьо-жовтих” забили Гаррі Магуайр (46) та вдруге Гаррі Кейн (50). Остаточний рахунок встановив Джордан Хендерсон (63).

Таким чином, Україна достроково залишає чемпіонат Європи, де грала втретє поспіль. На домашньому Євро-2012 та у Франції 2016 року українцям не вдалося подолати групову стадію фінальних турнірів. На Євро-2020 «синьо-жовті» вперше в історії пробилися до чвертьфінальної стадії континентальної першості.