На Франківщині депутати планують позичити 300 мільйонів гривень на ремонт доріг. ВІДЕО

Взялися за дороги. Принаймні саме це питання стало номер один на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій. Триста...

Взялися за дороги. Принаймні саме це питання стало номер один на засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Триста мільйонів гривень на ремонт доріг мають намір позичити прикарпатські депутати. За словами голови бюджетної комісії  облради Назарія Іваніва, мова йде про кредитні кошти від держави, йдеться у сюжеті ТРК “РАІ”

Дорожній фонд в області  наразі складає більше ніж 500 мільйонів гривень. Цих коштів, бідкаються чиновники,  катастрофічно не вистачає.

Проблемних доріг в області чимало. Щоб бути почутими люди неодноразово  перекривали  автошляхи. Так сталося і на  відрізку дороги місцевого значення  Рожнятів – Липовиця.  Депутат обласної ради Олег Понайда каже, кредит – то добре. Втім, варто врахувати й інтереси громади.

Термін запозичення на ремонт  доріг області складатиме 5 років. Остаточно питання щодо взяття кредиту вирішуватимуть депутати облради на найближчій сесії.

Читайте також: Бібліотечна система міста перейде під керівництво бібліотекарки з Микитинців

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...