На Прикарпатті запрацював християнський кінотеатр під відкритим небом

Голиняни переглянули фільм на свіжому повітрі та почастувалися стравами, приготовленими на вогні біля церкви. Християнський кінотеатр під відкритим небом запрацював на парафії Покрови Пресвятої...

Голиняни переглянули фільм на свіжому повітрі та почастувалися стравами, приготовленими на вогні біля церкви.

Християнський кінотеатр під відкритим небом запрацював на парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ у селі Голині, інформують Вікна.

Фільм «Вогнетривкий» (англ. Fireproof) переглянули близько сотні мешканців села, які ще й скуштували картоплю, приготовлену біля церкви на вогні. Також голинян пригощали шашликом, чаєм на травах і солодощами.

Цей християнський фільм 2008 року спочатку отримав у цілому негативні відгуки, однак під час прокату фільм отримав великий успіх. «Вогнетривкий» став найкасовішим християнським незалежним фільмом 2008 року: збори склали понад 33 млн доларів.

Заходячи в охоплений полум’ям будинок, капітан пожежної команди Калеб Холт діє за старим правилом пожежних: «Ніколи не залишай товариша в біді». Приходячи ж додому, де його чекає дружина, почуття і любов до якої давно згасли, Калеб Хольт живе за своїми власними правилами і відповідно до своїх власних інтересів. На роботі Калеб Хольт завжди намагається і рятує інших, але як же йому врятувати свій шлюб? І тільки любов Божа, яка змінила його серце, здатна допомогти Калебу відновити шлюб. Але шлях до віри в Бога нелегкий, якщо людина не здатна прийняти Божу любов. Бог здатний допомогти і з’єднати шлюб на межі розлучення, і 40 днів починають тривати все життя. Важке на початку стає пізніше легким і приємним.

Читайте також: У поліції Івано-Франківщини відкрили оновлений та модернізований кінологічний центр. ФОТО

Категорії
Культура
Новини
Loading...