Like

За тиждень медики швидкої виїжджали 20 разів до прикарпатців через спеку

За останній тиждень на Франківщині понад 20 разів викликали бригади швидкої допомоги для людей, у яких через спеку погіршилося самопочуття. Про це Суспільному Карпати повідомила завідувачка...
Ambulance car speeding, blurred motion

За останній тиждень на Франківщині понад 20 разів викликали бригади швидкої допомоги для людей, у яких через спеку погіршилося самопочуття.

Про це Суспільному Карпати повідомила завідувачка навчально-тренувального відділу обласного центру екстреної медичної допомоги Мар’яна Перчик.

 Тож лікарка радить, що робити, аби вберегтися від теплового удару: “Одяг має бути відповідний – легкий, комфортний, потрібно дотримуватися питтєвого режиму. З цим — найбільша проблема, наші люди не вміють пити воду. Якщо ми беремо дані умови і таку температуру, яка є упродовж останнього тижня, – це 40 мілілітрів води на кілограм маси тіла.

Мар’яна Перчик каже, якщо побачили, що на вулиці в людини погіршилося самопочуття через спеку, насамперед її потрібно доправити до прохолодного приміщення та напоїти. Якщо ж вона знепритомніла, треба покласти її на бік у стабільне положення та викликати швидку допомогу.

Працівники муніципальної інспекції “Добродій” в Івано-Франківську приблизно 15 разів за останні 3 тижні викликали швидку допомогу для людей, яким на вулиці стало погано через спеку. Найчастіше — це люди 30-50 років, каже начальник відділу громадського порядку інспекції Андрій Кабанов.

Буває таке, що люди самі звертаються. Зараз збільшилася кількість нападів епілепсії у спеку. Буває, що перехожі звертаються і кажуть, що там людині погано. Буває, що просто під час патрулювання інспектори виявляють особу на лавці або на землі, — каже Андрій Кабанов.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Надзвичайні новини
Новини
Loading...