Польща змінила умови в’їзду для авіамандрівників

Польща з 17 липня запровадила додаткові вимоги для туристів, які прибувають до країни авіатранспортом. Йдеться про обов’язкове заповнення електронного формуляра (карта місце знаходження мандрівника,...
Airplane flying over the city and the beach sunrise 3d rendering lens flare affect

Польща з 17 липня запровадила додаткові вимоги для туристів, які прибувають до країни авіатранспортом.

Йдеться про обов’язкове заповнення електронного формуляра (карта місце знаходження мандрівника, eKLP), підтвердження про виконання цієї дії необхідне для перетину кордону країни, передає Укрінформ із посиланням на сайт уряду Польщі.

Так звану карту місце знаходження мандрівника (eKLP) можна знайти за посиланням.

У ній потрібно вказати: країну, звідки починається подорож; номер рейсу; дату прибуття; ім’я та прізвище; документ, що засвідчує особу або номер PESEL (ідентифікаційний код в Польщі); свої контактні дані (телефон, адреса електронної пошти); адреси всіх місць, де людина має намір зупинитися упродовж перших 14 днів перебування в Польщі (наприклад, готель, сімейний будинок, база відпочинку), документ, що підтверджує одужання особи від коронавірусної хвороби, або повної вакцинації, або негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус.

Одна особа може заповнити анкету для кількох осіб лише за умови, якщо вони весь час перебуватимуть разом (наприклад, подорож сім’єю).

Формуляр потрібно заповнити перед подорожжю, під час неї, або перед перевіркою прикордонними органами в аеропорту.

Підтвердження щодо заповнення формуляра особа отримує на вказану електронну пошту.

Категорії
Подорожі
Новини
Loading...