Дорожники почали ремонт автошляху “Богородчани – Гута”

За кошти із державного бюджету на Івано-Франківщині розпочали поточний середній ремонт дороги Р-38 Богородчани – Гута. Про це повідомили у Службі автодоріг Івано-Франківщини. На ділянці між...

За кошти із державного бюджету на Івано-Франківщині розпочали поточний середній ремонт дороги Р-38 Богородчани – Гута.

Про це повідомили у Службі автодоріг Івано-Франківщини.

На ділянці між селом Дзвинячем і селищем Солотвин після проведення всіх етапів підготовчих робіт (фрезерування старого дорожнього одягу, зміцнення основи із додаванням щебенево-піщаної суміші та регенерації методом холодного ресайклінгу) влаштовуємо вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону, – пишуть в САД.

Проєкт передбачає влаштування на цій ділянці проїзної частини дороги верхнього шару щебенево-мастикового асфальтобетону, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, прочистку та влаштування кюветів, планування узбіччя та укосів насипу, ремонт з’їздів, посадкових майданчиків, розроблення організації дорожнього руху та інші роботи.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює технічний контроль. Підрядна організація – ТОВ «ПБС». Фінансування – державний бюджет.

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...