Like

На Тисмениччині оштрафували підприємця, який не покосив траву ФОТО

Сьогодні, 20 липня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тисменицької міської ради. На Тисмениччині адміністративна комісія розглянула дев’ять адміністративних порушень:  п’ять про “Завідомо неправдивий виклик...

Сьогодні, 20 липня відбулось засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тисменицької міської ради.

На Тисмениччині адміністративна комісія розглянула дев’ять адміністративних порушень:  п’ять про “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб” та чотири  про “Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів”. Про це повідомляють на сайті Тисменицької міської ради, пише ПІК.

“За результатами засідання прийняли відповідні рішення. Зокрема до підприємця, який порушив правила благоустою ( не покосив траву на території підприємства) наклали штраф у розмірі 850 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

На Тисмениччині оштрафували підприємця, який не покосив траву (ФОТО)

Читайте також: У Франківську за добу народилось 5 дітей


Gastro If
Gastro If

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...