Like

У лікарні Києва виявили 6 випадків COVID-19 штаму Дельта

В Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявили 6 випадків COVID-19 штаму Дельта. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я міста Києва, передає “УП”. Дослідження провели...

В Олександрівській лікарні Києва первинним тестуванням виявили 6 випадків COVID-19 штаму Дельта.

Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я міста Києва, передає “УП”.

Дослідження провели завдяки спеціально закупленим лікарнею саме для діагностування цього штаму реактивам. Наразі біоматеріал передано для підтвердження в Київський міський лабораторний центр МОЗ України.

Директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург розповіла, що люди, в яких виявлено Дельту, різного віку – від 21 до 73 років.

За її словами наразі про штам Дельта відомо більше не з практики, а із досвіду іноземних колег, з якими постійно спілкуються столичні лікарі. Дельта відрізняється високим рівнем контагіозності (заразливістю), коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

Вакцинація. Це те слово, яке має стати для кожного, хто зараз читає цей текст найважливішим, аж доки ви не щепитеся. Припиняйте знаходити відмовки – “немає часу”, “не хочу цю вакцину, хочу іншу”… Жодна важлива справа не варта життя. Кожна вакцина, яка зареєстрована в Україні з великою вірогідністю захистить Вас від смерті. Вакцинуйтеся! Зробіть це заради себе та близьких, які будуть потерпати від того, що Ви страждаєте від хвороби, або взагалі не зможете з нею впоратися, незважаючи на всі зусилля лікарів!, – зазначила Валентина Гінзбург.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...