У Калуші заасфальтували частину дороги. ФОТО

За кошти з Державного бюджету в рамках Національної програми Велике будівництво триває поточний середній ремонт а/д Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш. Роботи проводяться в Калуші, на...

За кошти з Державного бюджету в рамках Національної програми Велике будівництво триває поточний середній ремонт а/д Т-14-19 Миколаїв – Жидачів – Калуш.

Роботи проводяться в Калуші, на приєднаних до цієї дороги вулицях Глібова, Мостиській, Литвина та Окружній, повідомляють на сторінці Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

На лівій смузі проїзної частини вулиці Глібова вже влаштовано 1,7 км вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону, а на Мостиській – 900 м на обидвох смугах руху.

На межі вулиць Глібова та Мостиської замінюють трубу водовідведення. Стару, що була зношеною, вже демонтували. Роботи проводяться із дотриманням належних заходів безпеки, оскільки тут проходить газопровід середнього тиску.

Проектом передбачено влаштування на цій ділянці дороги двох шарів асфальтобетону, нанесення горизонтальної дорожньої розмітки та впорядкування узбіч.

На зображенні може бути: хмара, дорога та дерево

Читайте також: У Долині нагородили багатодітних матерів

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...