Like

У Франківську чоловік відсудив у міськради 110 тисяч гривень

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов прикарпатця до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в особі міського голови. Про це інформують на сторінці суду у...

Івано-Франківський окружний адміністративний суд задовольнив позов прикарпатця до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради в особі міського голови.

Про це інформують на сторінці суду у Фейсбук, передає “ГК”.

Суд прийняв рішення стягнути 110 700 грн на користь позивача, як середній заробіток за час затримки майже на 15 місяців у поновленні його на роботі за судовим рішенням.

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради не виконав постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 4 жовтня 2017 та не поновив позивача на посаді. Невиконання судових рішень тягне за собою відповідальність, встановлену законом, в тому числі матеріальну відповідальність перед незаконно звільненим працівником, – йдеться у висновках судового рішення.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...