На Івано-Франківщині збільшили екіпажі поліції на аварійних ділянках доріг

Поліціянти посилено патрулюють дороги Прикарпаття і стежать за дотриманням правил дорожнього руху водіями та пішоходами, аби запобігти загибелі та травмуванню людей, повідомляє Поліція Івано-Франківської...

Поліціянти посилено патрулюють дороги Прикарпаття і стежать за дотриманням правил дорожнього руху водіями та пішоходами, аби запобігти загибелі та травмуванню людей, повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

З 20 липня до 20 серпня в Україні, зокрема і на Івано-Франківщині, триває комплекс заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги». На дорогах області чергують додаткові поліцейські екіпажі, які стежать за безпекою дорожнього руху на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях найбільшої концентрації ДТП.

За пів року на території області зареєстровано 1868 дорожньо-транспортних пригод. Із них 361 аварія з потерпілими, де 47 людей загинули, а 472 – отримали травми.

Серед основних причин аварій: перевищення швидкісного режиму, порушення правил маневрування, недотримання дистанції, виїзд на смугу зустрічного руху та керування транспортним засобом у нетверезому стані.

На зображенні може бути: автомобіль та дорога
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та на відкритому повітрі

Читайте також: На Рожнятівщині вивчають наслідки руйнувань, завданих стихією

Категорії
Місто
Новини
Loading...