Like

Завтра на Надвірнянщині відбудуться змагання з гірського мотокросу

На Надвірнянщині триває підготовка до мотокросу. Про це повідомляє радник міського голови Івано-Франківська Назарій Кішак Завтра, 25 липня пройде Чемпіонат України з ендуро (гірський мотокрос)...

На Надвірнянщині триває підготовка до мотокросу.

Про це повідомляє радник міського голови Івано-Франківська Назарій Кішак

Завтра, 25 липня пройде Чемпіонат України з ендуро (гірський мотокрос) в урочищі Дремблюжка селі Білі Ослави Надвірнянського району.

“Історія гонок дуже цікава. Вперше в цій місцевості траса проходила в 2011 році, тоді це була спец-ділянка, а старт відбувався з Микуличина. 2012-2013 роки вже все дійство відбувалося в Білих Ославах. За всі роки це село отримало численну армію прихильників серед гонщиків і вболівальників, а гостинність місцевого населення б’є всі рекорди”, – йдеться в дописі.

Довідка: Ендуро – це вид змагань, максимально наближений до природних умов їзди на мотоциклі. Гонки ендуро, їх ще називають „багатоденні перегони” проходять у природній місцевості. Основна риса учасника – витривалість в подоланні складностей траси.

Траса для гонок ендуро – це замкнуте коло складною місцевістю з використанням доріг загального користування. Особисто відвідав сьогодні Білі Ослави і переконався, що організатори відповідально поставились до проведення змагань, територія підготовлена, всі необхідні умови присутні.

Читайте також: Серійних крадіїв спіймали на Франківщині.ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Спорт
Новини
Loading...