Like

У Долині сім’я взяла собі на виховання двох дітей. ФОТО

Працівники Служби у справах дітей відвідали новостворену прийомну сім’ю. У Долині 8 липня за рішенням виконавчого комітету міської ради створили ще одну прийомну сім’ю, якій ...

Працівники Служби у справах дітей відвідали новостворену прийомну сім’ю.

У Долині 8 липня за рішенням виконавчого комітету міської ради створили ще одну прийомну сім’ю, якій  передали  на виховання і спільне проживання двоє малолітніх дітей-сиріт: Вікторію та Віталія. Про це повідомляють на сайті Долинської міської ради.

16 липня 2021 року між міським головою Іваном Дирівом та новоствореною прийомною сім’єю уклали договір про влаштування дітей на виховання та спільне проживання.

“Прийомні батьки разом з дітками із нетерпінням чекали прийняття рішення про створення  прийомної сім’ї. Батьки облаштували для  дітей кімнати та створили належні умови для їхнього проживання та розвитку”, – йдеться у повідомленні.

Представники Служби у справах дітей зазначили, що у цій родині діти почуваються захищеними, відчувають турботу, любов, встановлений емоційний зв’язок між членами всієї дружньої родини.

yzobrazhenye viber 2021 07 26 16 16 04 117 scaled

Читайте також: “7 років тому віддав своє життя за нас”. У Франківську вшанували пам’ять бійця Василя Білика


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...