Like

В Старому Угринові встановлять монументальний знак і 50-ти метровий флагшток

Оновлений монументальний знак і 50-ти метровий флагшток встановлять до ювілею незалежності України у Старому Угринові. До 30-ї річниці незалежності України реалізується проєкт «Нове будівництво...

Оновлений монументальний знак і 50-ти метровий флагшток встановлять до ювілею незалежності України у Старому Угринові.

До 30-ї річниці незалежності України реалізується проєкт «Нове будівництво монументального знаку на території Історико-меморіального музею ім. Степана Бандери за адресою: с.Старий Угринів, вул. С.Бандери Калуського району Івано-Франківської області з влаштуванням флагштоку».

Зазначимо, що рішенням обласної ради виділено один мільйон гривень. Для завершення цього проєкту залучено кошти субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам для здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

До слова, Історико-меморіальний музей Степана Бандери (філія Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери) входить до 23-х об’єктів, які мають реконструювати в державі до 30-ї річниці незалежності України.

У четвер, 29 липня, заступник голови ОДА Богдан Футерко за дорученням голови облдержадміністрації Світлани Онищук разом із посадовцями ОДА проінспектував хід робіт на об’єкті. Ступінь готовності будівництва монументального знаку на території музею у Старому Угринові становить 90 відсотків. Одним із завдань на найближчий час є ремонт комунальних доріг при під’їзді до музею.

Додамо, що підрядником робіт на території Історико-меморіального музею ім. Степана Бандери є ТОВ «МКБ «Станіслав».

Читайте також: Курс валют на 30 липня: міжбанк, “чорний” та готівковий ринки


Gastro If
Gastro If

Категорії
Комуналка
Новини
Loading...