У Держгеокадастрі розповіли, чи є ажіотаж на ринку продажу землі

З 1 липня до Держгеокадастру із заявами про надання доступу до відомостей Державного земельного кадастру звернулись 4288 нотаріусів, які подали 4806 заяв. За даними...

З 1 липня до Держгеокадастру із заявами про надання доступу до відомостей Державного земельного кадастру звернулись 4288 нотаріусів, які подали 4806 заяв.

За даними Держгеокадастру, моніторинг земель засвідчив відсутність ажіотажу на ринку земель сільськогосподарського призначення, а також відсутність істотної зміни динаміки ринку в порівнянні із періодом до 1 липня 2021 року, передає “УНІАН”.

Про це сказав перший заступник Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Анатолій Мірошниченко, повідомляє пресс-служба Міністерства аграрної політики і продовольства.

З 1 липня до Держгеокадастру із заявами надати доступ до відомостей Державного земельного кадастру звернулись 4288 нотаріусів, які подали 4806 заяв. З них погоджено 4242 заяви, відмовлено – 558, – розказав Мірошниченко.

За його словами, також моніторинг дозволив виявити, що станом на 1 липня понад сто юридичних осіб та понад тисячу фізичних осіб володіли більш як ста гектарами земель сільськогосподарського призначення, багато з них – більш як тисячею гектарів.

З 1 липня 2021 року така концентрація земель сільськогосподарського призначення стає неможливою, – акцентує Мірошниченко.

За його прогнозом, істотних зрушень на ринку земель сільськогосподарського призначення найближчим часом не очікується.


Gastro If
Gastro If

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...