На Прикарпатті готують фестиваль Галицьке лицарство

У місті Галич на Івано-Франківщині відбудеться ІІ фестиваль історичної реконструкції Галицьке лицарство.  Локація фестивалю – незмінна: біля фортеці на Замковій горі. “Офіційно повідомляємо, що...

У місті Галич на Івано-Франківщині відбудеться ІІ фестиваль історичної реконструкції Галицьке лицарство. 

Локація фестивалю – незмінна: біля фортеці на Замковій горі.

“Офіційно повідомляємо, що фестиваль Галицьке лицарство відбудеться 18-19 вересня 2021 р. у м. Галичі, на Замковій горі”, – інформують організатори на сторінці фестивалю у мережі.

Серед основних подій фесту: лицарський турнір в різних номінаціях, вистава Франківського драмтеатру, вистава лялькового театру, виступи рокгуртів, аудіовізуальний перформенс, майстер-класи, конкурси, фотозони, ярмарок, фудкорти, дитячий простір.

Раніше Івано-Франківська обласна рада вирішила профінансувати проведення цьогорічного фестивалю, оскільки його проведення було під загрозою через відмову у підтримці Українського культурного фонду. На захід виділили пів мільйона гривень.

Нагадаємо, громадська організація «Поступовий гурт франківців» подала до Українського культурного фонду заявку на фінансування фестивалю Галицьке лицарство. Спочатку проєкт отримав досить балів для підтримки, але в останній момент у фінансуванні фестивалю відмовили – через скорочення видатків на регіональні проєкти та збільшення суми підтримки заходів до ювілею Незалежності.

Читайте також:На Надвірнянщині сталась пожежа

Категорії
СУСПІЛЬСТВО
Новини
Loading...