Поліцейські виявили понад п’ять тисяч порушень на дорогах Прикарпаття

Впродовж місяця, починаючи з 20 липня, на території Івано-Франківщини проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги». Профілактичні заходи направлені на покращення...

Впродовж місяця, починаючи з 20 липня, на території Івано-Франківщини проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Безпечні автомобільні дороги».

Профілактичні заходи направлені на покращення безпеки дорожнього руху та недопущення загибелі й травмування людей в дорожньо-транспортних пригодах.

Щодоби для нагляду за безпекою дорожнього руху на автошляхах краю залучаються близько 70 екіпажів із числа працівників груп реагування патрульної поліції, поліцейських офіцерів громади та патрульних поліцейських.

Особлива увага поліцейських зосереджена на аварійно-небезпечних ділянках та в місцях найбільшої концентрації дорожньо-транспортних пригод.

Від початку профілактичних заходів правоохоронці зафіксували 5120 порушень в сфері безпеки дорожнього руху, серед яких 140 – за керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, 1440 – перевищення швидкісного режиму та ряд інших порушень.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...