Поліцейські знайшли зниклого 16-річного франківця

Впродовж усієї ночі працівники прикарпатської поліції розшукували 16-річного жителя обласного центру, про зникнення якого напередодні увечері повідомила його матір. Хлопця виявили правоохоронці сьогодні вранці...

Впродовж усієї ночі працівники прикарпатської поліції розшукували 16-річного жителя обласного центру, про зникнення якого напередодні увечері повідомила його матір.

Хлопця виявили правоохоронці сьогодні вранці на одній з вулиць міста. З неповнолітнім все добре, наразі з ним та його батьками працюють правоохоронці.

Нагадаємо, 8 серпня в поліцію надійшло повідомлення від матері про те, що її син 6 серпня близько 18 год пішов з дому, а з 7 серпня не виходить на зв’язок з рідними і по цей час його місце перебування невідоме.

Працівники поліції Івано-Франківська спільно з відділом ювенальної превенції та карним розшуком обласної поліції усю ніч перевіряли можливі місця перебування розшукуваного та встановлювали його коло спілкування, в тому числі за межами Івано-Франківська.
Правоохоронці докладали максимум зусиль, щоб розшукати неповнолітнього і повернути додому.

Сьогодні, 9 серпня, близько 9 години ранку правоохоронці розшукали хлопця у обласному центрі неподалік квартири батька, який проживає окремо від сина та його матері. За словами юнака, він перебував у знайомої дівчини, мав проблеми з телефоном, але періодично виходив на зв’язок з батьком.

Ювенальні поліцейські провели з хлопцем профілактичну бесіду щодо недопущення таких випадків у майбутньому.

Також працівники поліції встановлюють, чому батько надавав правоохоронцям неправдиву інформацію про місцеперебування сина.
Працівники поліції висловлюють вдячність небайдужим громадянам та усім місцевим ЗМІ, які допомогли у пошуках зниклого.

Категорії
Uncategorized
Новини
Loading...