Як поліцейські з Яремче втілили мрію хлопчика. ФОТО

9-річний Петрик проживає з батьком та мамою в Яремче. Йому неабияк подобається робота поліцейського і в майбутньому він мріє працювати в поліції, мати напарника...

9-річний Петрик проживає з батьком та мамою в Яремче. Йому неабияк подобається робота поліцейського і в майбутньому він мріє працювати в поліції, мати напарника і охороняти спокій людей.

Дізнавшись про мрію Петрика більше довідатися про роботу поліції, ювенальні поліцейські, працівники з Яремчанського відділення поліції навідалися до його сім’ї, ближче познайомилися з хлопчиком і активно провели з ним увесь день, інформує пресслужба поліції Івано-Франківської області.

До родини, яка не є надто заможною, правоохоронці приїхали не з порожніми руками.

Поліцейські, за підтримки керівництва обласної поліції та колег зібрали і привезли сім’ї одяг для дитини, продукти харчування, солодощі та фрукти.

Напередодні навчального року працівники поліції подбали про новий шкільний рюкзак для Петрика та все необхідне для навчання канцелярське приладдя. А особливе захоплення у дитини викликала іграшкова поліцейська машина на дистанційному керуванні та конструктор поліцейського гвинтокрила.


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...