Уряд змінив нормативи для отримання субсидій: що змінилося

Норму про збільшення на 50% соціальних нормативів ввели торік навесні через введення локдауну. Кабінет міністрів скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги. Про...
Норму про збільшення на 50% соціальних нормативів ввели торік навесні через введення локдауну.

Кабінет міністрів скасував норму про збільшення на 50% соціальних нормативів на житлово-комунальні послуги.

Про це стало відомо під час засідання уряду 11 серпня, пише ТСН.

Йдеться про скасування норми, яку ввели торік навесні через введення локдауну. Відтепер підвищений норматив буде діяти, якщо у регіоні запроваджений “червоний” рівень карантину.

Також Кабмін скасував норму про призначення виплат, якщо зарплата становить менше 50% середньої в Києві та Севастополі та менше 20% у обласних центрах та містах обласного значення.

Крім того, змінюються інші правила надання субсидій. Зокрема, житлові субсидії будуть призначати у разі купівлі помешкання протягом шести місяців після продажу іншої квартири чи будинку, що були єдиним житловим приміщенням у власності особи, на підставі підтвердних документів.

Постановою доповнено перелік документів для включення інформації про іноземців та осіб без громадянства, що перебувають на території України на законних підставах, до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, для отримання ними пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу.

Читайте також:Експерти прогнозують здешевлення овочів до кінця літа на 10%

Категорії
Гроші
Новини
Loading...