Коломиянка, яка незаконно вирощувала мак, відбудеться штрафом

Учора, 16 серпня, Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження стосовно жительки Отинійської ТГ, яка незаконно посіяла та незаконно вирощувала снотворний мак. Про...

Учора, 16 серпня, Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області розглянув кримінальне провадження стосовно жительки Отинійської ТГ, яка незаконно посіяла та незаконно вирощувала снотворний мак.

Про це повідомляє  Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області.

Під час судового розгляду встановлено, що весною обвинувачена незаконно посіяла на земельній ділянці насіння маку снотворного та здійснювала його незаконне вирощування. Після цього працівниками поліції виявлено та вилучено 107 рослин маку снотворного, які згідно висновку експерта є нарковмісними рослинами.

При призначенні покарання, суд врахував особу винної, яка раніше не судима, не працює, на утриманні нікого не має, її щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину. Вироком суду її визнано винною та призначено покарання у виді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 (одна тисяча сімсот) гривень та стягнуто на користь держави 686,48 грн. витрат за проведення експертизи.

Вирок законної сили не набрав.

Читайте також: Франківські патрульні розповіли, як уберегти своє житло від злодіїв


Gastro If
Gastro If

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...