У Франківську африканця, який просив захисту в Україні, депортують

Міграційники Івано-Франківської області у взаємодії з працівниками УСБУ задокументували факт незаконного перебування в Україні 29-річного громадянина Республіки Судан. Свого часу іноземець прибув до нашої...

Міграційники Івано-Франківської області у взаємодії з працівниками УСБУ задокументували факт незаконного перебування в Україні 29-річного громадянина Республіки Судан.

Свого часу іноземець прибув до нашої країни для навчання в одному з івано-франківських вишів. Надалі молодий чоловік вирішив не повертатися на африканський континент. Коли ж його зобов’язали таки повернутися додому, суданець звернувся до територіального органу міграційної служби за захистом в Україні і з проханням визнати його біженцем.

За результатами проведення певних перевірок, а також співбесіди з заявником, що необхідно для оцінки всіх документів та матеріалів, справжності наданої інформації, громадянину Судану було офіційно повідомлено про відмову у визнанні біженцем. Попри це іноземець не виконав вимогу покинути територію України.

З огляду на таке, УДМС в Івано-Франківській області звернулося до суду з позовною заявою про застосування щодо африканця порядку примусового видворення з України. Суд повністю задовольнив вимоги міграційної служби.

Станом на сьогодні громадянина Судану згідно з вердиктом суду допроваджено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців, а після відповідних процедур працівники міграційної служби забезпечать повне виконання судового рішення.

Категорії
Прикарпаття
Новини
Loading...