Прикарпатці за місяць купили нових авто на понад чотири мільйони доларів

У липні в Івано-Франківську та області зареєстрували 140 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 4,4 млн доларів. Кросовери та позашляховики становили...

У липні в Івано-Франківську та області зареєстрували 140 нових автомобілів. На покупку цих авто в регіоні витратили 4,4 млн доларів.

Кросовери та позашляховики становили 85% від зареєстрованих у липні автомобілів. Дизельними двигунами були обладнані 33% авто. Середня ціна склала 31 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua, передає “Галка”.

Найпопулярнішою маркою у регіоні була Toyota. За місяць придбали 35 таких автомобілів на суму один мільйон доларів. Toyota Hilux і Renault Duster отримали найбільшу кількість продажів у регіоні. Крім них часто купували Toyota RAV4.

Загалом у липні в Україні зареєстрували 9 600 нових автомобілів. На покупку цих авто витратили 305 млн доларів. Порівняно з липнем минулого року, в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 15%. Тоді українці придбали в автосалонах 8 300 авто загальною вартістю 260 млн доларів, а збільшення кількості продажів відносно 2019 року складало 10%.

Нагадаємо, у першому півріччі в Івано-Франківську та області зареєстрували 575 нових автомобілів загальною вартістю 19 млн доларів. Тоді найпопулярнішим брендом була Toyota, а найпопулярніша модель за 6 місяців 2021 року – Toyota RAV4.

Категорії
Економіка
Новини
Loading...