Франківські науковці представлять свої роботи на масштабному міжнародному конгресі

Науковці Івано-Франківського національного медичного університету представить свої роботи в рамках Міжнародного форуму в Іспанії. Про це повідомили на сайті медуніверситету. “Науковці кафедри фтизіатрії та пульмонології...

Науковці Івано-Франківського національного медичного університету представить свої роботи в рамках Міжнародного форуму в Іспанії.

Про це повідомили на сайті медуніверситету.

“Науковці кафедри фтизіатрії та пульмонології з курсом професійних хвороб Івано-Франківського національного медичного університету під керівництвом завідувача кафедри, професора Миколи Островського отримали чудовий подарунок до 30-річчя незалежності України. Вперше аж сім робіт працівників і гуртківців кафедри пройшли конкурс, рецензування і були відібрані до презентації на Європейському респіраторному конгресі 2021 (Барселона, Іспанія)”, – йдеться в повідомленні.

Цьогоріч будуть представлені роботи Мар’яни Кулинич-Міськів, Надії Корж, Ірини Савеліхіної, Олександра Варунківа, Костянтина Швеця, Галини Корж, Ксенії Островської. Вони стосуються дослідження основ діагностики та лікування неспецифічних захворювань легень, таких як хронічне обструктивне захворювання легень, бронхіальна астма та саркоїдоз органів дихання, з акцентом на регіональні особливості Прикарпаття.

Міжнародний науковий форум відбудеться 5-8 вересня цього року в онлайн-режимі.

До слова, Європейське респіраторне товариство є найбільшою європейською організацією в галузі респіраторної медицини й об’єднує понад 100 країн світу. Основними цілями організації є дослідження, тренування та навчання спеціалістів у галузі респіраторної медицини.

Читайте також: У Верхнянській громаді приготували 300 літрів борщу. ФОТО


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...