У Калуші виділили допомоги на лікування для 16-ти онкохворих

Цього тижня Калуська міська рада прийняла рішення про виділення одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих мешканців Калуської громади. Допомогу виплатять 16 мешканцям на...

Цього тижня Калуська міська рада прийняла рішення про виділення одноразових грошових допомог на лікування онкологічних хворих мешканців Калуської громади. Допомогу виплатять 16 мешканцям на загальну суму 118 тис. гривень.

Програмою соціального захисту на 2021 рік на виплату таких допомог передбачено 1,5 млн гривень. За вісім місяців року допомогу виділили для  209 онкологічних хворих на загальну суму близько 1 млн 260 тис. гривень. Вірогідно, на виплату допомоги до кінця року грошей не вистачить. Нагадаємо, за увесь 2020 рік у Калуші виділили допомоги 232-ом онкологічним хворим на майже 1 млн 371 тис. гривень, а програмою на такі виплати було закладено 1,4 млн гривень. Наступного року на виплату допомоги для лікування онкологічних хворих планують вже 2,2 млн гривень, інформують “Вікна”.

Іншим рішенням міська рада виділила допомогу на лікування однієї дитини з цукровим діабетом. Така допомога виділяється з бюджету у фіксованому розмірі — 5 тис. гривень. З початку року міська рада вже виділила допомоги на лікування 31 дитини з цукровим діабетом — загалом 155 тис. гривень (на такі виплати у 2021 році програмою передбачено 176 тис. гривень).

Також допомогу виділили двом учасникам АТО на загальну суму 25 тис. гривень. З початку року допомогу з міського бюджету виділили для чотирьох учасників АТО — загалом 135 тис. гривень. На такі допомоги до кінця року ще залишається 65 тис. гривень.

Читайте також: На Прикарпатті знову вириватиме негода


Gastro If
Gastro If

Категорії
Життя
Новини
Loading...