На Прикарпатті поліцейський допомагав незаконно перевести ведмедя

На Верховинщині на хабарі спіймали поліцейського, який допомагав незаконно вивезти ведмедя, пише Курс. Інспектор сектору реагування патрульної поліції Верховинського районного відділення поліції ГУ НП в...

На Верховинщині на хабарі спіймали поліцейського, який допомагав незаконно вивезти ведмедя, пише Курс.

Інспектор сектору реагування патрульної поліції Верховинського районного відділення поліції ГУ НП в Івано-Франківській області Володимир Зеленчук затриманий за підозрою в отриманні неправомірної вигоди.

За інформацією КУРСу, інспектор Зеленчук, відомий у Верховині також за прізвиськом “Макарон”, взяв 500 доларів (у гривневому еквіваленті на банківську картку) за допомогу в перевезенні ведмедя без належних документів. Червонокнижну тварину везли із Закарпатської області в інший регіон України транзитом через Верховинський район. Зеленчук особисто перебував в автомобілі, який перевозив ведмедя, і мав забезпечити безперешкодний проїзд та “прикрити” на випадок зупинки патрульною поліцією. Правоохоронці зупинили автомобіль з нелегальним ведмедем вночі і задокументували злочин. 

26 серпня Зеленчуку оголосили підозру.

27 серпня Івано-Франківський міський суд обрав Володимиру Зеленчуку запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до 18 жовтня 2021 року з можливістю внесення застави. Підозрюваний перебуває в Івано-Франківській установі виконання покарань № 12 та може вийти під заставу 47 580 грн.

У разі внесення застави Зеленчук має здати на зберігання компетентними органами закордонний паспорт та носити електронний засіб контролю. А також прибувати до слідчого, прокурора або суду за кожним їхнім викликом, вимогою та визначеною ними періодичністю; не відлучатися із населеного пункту, в якому проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду; повідомляти слідчого, прокурора або суд про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні, серед яких співробітники сектору реагування патрульної поліції Верховинського районного відділення поліції.

Ще однією ухвалою суд до 19 жовтня відсторонив Зеленчука від посади інспектора сектору реагування патрульної поліції Верховинського районного відділення поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

Як йдеться в ухвалах суду, кримінальне провадження відкрите 11 серпня за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України(Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наскільки відомо КУРСу, ведмедя правоохоронці передали у Центр реабілітації бурих ведмедів Національного природного парку «Синевир».

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...