В області подорожчали овочі та яйця, подешевшали – фрукти та масло, – статистика

У грудні 2021 року приріст споживчих цін на 0,1–1,2% зафіксовано майже в усіх регіонах України, за винятком Херсонської області, де споживчі ціни знизилися на...

У грудні 2021 року приріст споживчих цін на 0,1–1,2% зафіксовано майже в усіх регіонах України, за винятком Херсонської області, де споживчі ціни знизилися на 0,6%.

Про це інформує Головне управління статистики в Івано-Франківській області, передає “Галка”.

На споживчому ринку області у грудні минулого року, порівняно з попереднім місяцем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,6%.

Найбільше (на 11,7% та 10,8%) подорожчали овочі та яйця. На 3,4–1,1% підвищилися ціни на рис, рибу та продукти з риби, кисломолочну продукцію, макаронні вироби, молоко, хліб, яловичину, продукти переробки зернових, сало, соняшникову олію.

Водночас на 5,6–0,8% подешевшали маргарин, фрукти, безалкогольні напої, масло, цукор, свинина.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби знизилися на 0,3%, при цьому алкогольні напої подешевшали на 1,4%, тютюнові вироби подорожчали на 0,8%.

Одяг і взуття подешевшали на 2,8%, у т.ч. одяг – на 3,8%, взуття – на 1,7%.

Ціни на транспорт загалом знизилися на 0,2%, передусім, за рахунок здешевлення палива та мастил на 4,3%. Водночас на 0,8% подорожчав проїзд в автодорожньому пасажирському транспорті.

Різні товари та послуги подорожчали на 7,1% за рахунок підвищення цін на ритуальні послуги у 1,5 раза.

Категорії
Економіка
Новини
Loading...