Мало не замерз. У Калуші муніципали врятували майже непритомного молодика

26 січня на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний проінформував про роботу...

26 січня на оперативній нараді у міськвиконкомі начальник відділу муніципальної інспекції управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради Михайло Костельний проінформував про роботу інспекції за останній тиждень.

Зокрема,  інспектори з охорони громадського порядку слідкували за дотриманням порядку під час масових заходів, а також проводили звичне патрулювання вулицями міста. За словами Михайла Костельного, значних поршень не зафіксовано.  За тиждень інспектори з охорони громадського порядку виявили і припинили 8 випадків розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях, 14 випадків торгівлі з рук  та провели 26 профілактичних бесід з приводу дотримання правил поведінки у громадських місцях, інформують “Вікна”.

24 січня (саме цей день у Калуші був найбільш холодним за останній тиждень) інспектори з охорони громадського порядку в районі бульвару Незалежності виявили майже непритомного молодого чоловіка в стані сп’яніння. Його доставали у пункт обігріву на базі міського управління з питань надзвичайних ситуацій, знайшли родичів і провели чоловіка до місця проживання, — розповів Михайло Костельний. За його словами також інспектори  особливу увагу приділяють безхатькам — з’ясовують їх фізичний стан і направляють у пункти обігріву.

Цього тижня інспектори допомагали поліції в оформленні і здачі зброї громадянином, який зробив це добровільно.

Щодо роботи інспекторів сектору благоустрою, то найбільш поширеними порушеннями зараз є факти не прибирання снігу на пішохідних доріжках. Як повідомив Михайло Костельний, за останній тиждень інспектори зробили 26 зауважень, склали 13 приписів (стільки ж — минулого тижня) та 6 актів обстеження території. Також за порушення правил благоустрою було складено один адміністративний протокол. Цього тижня управління повторного звернулося в офіс Римо-католицької церкви у Львові щодо належного утримання приміщення плебанії на вул. Івана Франка, 8 у Калуші. Зараз це занедбана споруда.

«З потеплінням обіцяють розпочати ремонті роботи плебанії»  — повідомив Михайло Костельний. 

Інспектори з паркування за порушення правил стоянки і паркування, зафіксованих в режимі фото і відеозйомки за тиждень склали 23 адміністративних матеріалів (попереднього тижня – 56), за цей період  до бюджету громади поступило майже 11 тис. гривень штрафів. За словами Михайла Костельного, станом на 26 січня у виконавчій службі знаходиться 158 постанов, складених інспекторами з паркування, про стягнення з порушників загалом 117 тис. гривень.  

Читайте також: Франківці частіше почали звертатись до психологів через загрозу війни

Категорії
Життя
Новини
Loading...