Локдауну через “Омікрон” в Україні не буде – Ляшко

Захворюваність на Covid-19, зокрема і штам “Омікрон”, зростає, проте число госпіталізованих не збільшується, тож у МОЗ не планують найсуворішого карантину – “локдауну”.  Про це...

Захворюваність на Covid-19, зокрема і штам “Омікрон”, зростає, проте число госпіталізованих не збільшується, тож у МОЗ не планують найсуворішого карантину – “локдауну”. 

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на брифінгу в Полтавській обласній державній адміністрації 10 лютого, пише УП.

“Я давно говорив: локдауну не буде. Ми працюємо в адаптивному карантині, що передбачає введення “червоного рівня” епідемічної небезпеки, який вводить додаткові обмеження саме для невакцинованих людей.

При наявності вакцини й вільного доступу до вакцин, наявності вибору вакцини говорити про локдаун недоречно. Потрібно приходити, вакцинуватися – і взагалі забувати про карантинні обмеження, що вже демонструють ряд європейських країн. Наздоганяємо вакцинацію до належного рівня – хоча б 70-80% – і забуваємо про карантинні обмеження”.

Ляшко наголосив, що зростає кількість випадків, але не госпіталізацій.  Він також висловив думку, що Україна вже проходить пік цієї хвилі епідемії.  

Читайте також: Правоохоронці затримали 5 франківців за розпиття алкоголю на ринку

Категорії
Здоров'я
Новини
Loading...