Росія готує ракетний удар по Придністров’ю з жертвами серед цивільних – розвідка

Українська розвідка попереджає про чергову провокацію російських спецслужб на території невизнаного Придністров’я. Місцеві жителі отримують СМС від начебто ЗСУ, в яких міститься попередження про...

Українська розвідка попереджає про чергову провокацію російських спецслужб на території невизнаного Придністров’я. Місцеві жителі отримують СМС від начебто ЗСУ, в яких міститься попередження про ракетний удар. 

Про це повідомляє пресслужба головного управління розвідки.

Повідомляється, що жителі невизнаного Придністров’я отримують СМС, від імені начебто Збройних сил та спецслужб України.

В них міститься попередження про “ракетний та артилерійський” удар по території “ПМР”.

Служба безпеки України наполегливо рекомендує провести евакуацію цивільного населення в більш безпечні регіони. Запевняємо, Збройні Сили України не бажають зла мирним жителям, однак люди що залишилися в містах будуть сприйняті в якості диверсійних груп і будуть ліквідовані без попередження. Рівно о 19.00 буде проведено ракетний та артилерійський обстріл об’єктів на території республіки.

Українська розвідка зазначає, що ці повідомлення активно висвітлюються російськими пропагандистськими ресурсами.

Зазначаємо: держава Україна не має жодного стосунку до цієї та подібних провокацій. Подібні фейки та інциденти, які імовірно стануться на території “ПМР”, є нічим іншим, як черговою провокацією російських спецслужб проти України та Молдови, – кажуть розвідники.

Категорії
Надзвичайні новини
Новини
Loading...