В Івано-Франківську СТО безкоштовно ремонтує автомобілі для ЗСУ

Понад 70 автомобілів для Збройних сил України безкоштовно відремонтували майстри одного з автосервісів Івано-Франківська від початку повномасштабної війни. Мікроавтобуси та пікапи на СТО привозять...

Понад 70 автомобілів для Збройних сил України безкоштовно відремонтували майстри одного з автосервісів Івано-Франківська від початку повномасштабної війни.

Мікроавтобуси та пікапи на СТО привозять волонтери, пише Суспільне Карпати.

Крівник автосервісу Олександр Білий розповів, що часто волонтери консультуються з працівниками сервісу, які саме варто купляти автомобілі.

“Більшість запчастин до автомобілів знаходимо ми. Доставляємо та встановлюємо їх. Буває, що запчастини волонтери привозять з-за кордону”, — каже Олександр Білий.

Зараз на СТО ремонтують п’ять автівок, які поїдуть на фронт. Один з пікапів привезли з Румунії. Менеджер автосервісу Петро Білий каже, машина була у поганому стані.

“Були проблеми з рамою. Вона була дуже погано варена. Також по ходовій багато питань було. Зараз ми ще очікуємо на запчастини. Замінимо їх і автомобіль буде готовий виконувати свою роботу. Військовим найбільше підходять пікапи. Можна речі завантажити, бійці можуть заскочити за потреби. Але головне, щоб був повний привід”, — розповідає Петро Білий.

Чоловік за ремонт автомобілів для ЗСУ не вимагає платні: “Якщо я не на передовій, то нехай хоч моя робота буде там”.

За словами керівника автосервісу Олександра Білого, якість автівок, які приганяють на ремонт, зараз дещо гірша, ніж на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Категорії
Новини
Новини
Loading...