Франківські правоохоронці задокументували дві спроби підкупу поліцейських. ФОТО

Вчора, 30 червня, о 08:25 на одній із вулиць Надвірної за порушення Правил дорожнього руху інспектори поліції зупинили 36-річного мешканця Дніпра на автомобілі Nissan...

Вчора, 30 червня, о 08:25 на одній із вулиць Надвірної за порушення Правил дорожнього руху інспектори поліції зупинили 36-річного мешканця Дніпра на автомобілі Nissan X-Trail.

Під час спілкування з водієм правоохоронці запідозрили, що він перебуває у стані алкогольного сп’яніння і запропонували пройти на місці тест за допомогою приладу «Драгер», на що останній відмовився.

Під час складання адміністративних матеріалів керманич запропонував патрульним 1 400 гривень неправомірної вигоди, аби уникнути відповідальності. Для документування цього злочину інспектори викликали слідчо-оперативну групу.

Цього ж дня в смт. Делятин, Делятинської територіальної громади, близько 21:40 поліцейські за порушення ПДР зупинили ще одного порушника. Під час перевірки документів у 23-річного надвірнянця, інспектори з’ясували, що в чоловіка закінчився строк дії посвідчення водія.

Під час складання адміністративних матеріалів керманич запропонував правоохоронцям хабар. Інспектори попередили водія, що за пропозицію та надання службовій особі неправомірної вигоди передбачена кримінальна відповідальність. Та попри це він не зупинився та залишивши у службовому автомобілі 2000 гривень.

Факти пропозиції неправомірної вигоди задокументувала слідчо-оперативна група та співробітники Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки.

За цими фактами слідством розпочаті розслідування проваджень за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Окрім того, на 36-річного мешканця Дніпра поліцейські склади адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) та ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху) КУпАП. А на 23-річного керманича складено протокол за ч. 2 ст. 126 Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред’явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами) КУпАП.

Категорії
КРИМІНАЛ
Новини
Loading...