Like

Літак розбився вщент: з’явилися фото і відео з місця падіння німецького авіалайнера

В мережі з’явилися перші фото, а також відеозйомка з місця катастрофи німецького авіалайнера A320 компанії Germanwings. Ці матеріали оприлюднив на своїй твіттер-сторінці швейцарський рятувальник Менно...

В мережі з’явилися перші фото, а також відеозйомка з місця катастрофи німецького авіалайнера A320 компанії Germanwings.

Ці матеріали оприлюднив на своїй твіттер-сторінці швейцарський рятувальник Менно Бьорманс, що долучений до пошукової операції на місці падіння літака.

Розміщене фото свідчить, що літак розбився вщент, дрібні уламки розкидані по схилу гори, і лише задимлення над деякими ділянками підтверджує, що це – дійсно місце катастрофи авіалайнера.

Посмотреть изображение в Твиттере

В мережу потрапило також інше фото з місця трагедії, яке підтверджує – після катастрофи від літака не залишилося майже нічого.

Посмотреть изображение в Твиттере

Також Бьорманс оприлюднив відеозапис з району катастрофи, на якому складно навіть ідентифікувати місце падіння – на відео немає жодного вцілілого великого фрагмента літака.

Нагадаємо, літак Airbus A320 розбився сьогодні на півдні Франції у департаменті Альпи Верхнього Провансу. Спочатку повідомлялося, що на борту літака перебували 148 осіб, однак пізніше в Germanwings заявили про 150 людей. Ніхто не вцілів.

Джерело


Like

Категорії
Життя
Новини
Loading...