В Івано-Франківську чоловік порізав жінку та травмував дитину: нападника шукає поліція

Жінка в реанімації, дитина з травмами, а ще одна – в шоковому стані. В Івано-Франківську чоловік з ножем чинив розправу. Очевидці повідомили Версіям про...

Жінка в реанімації, дитина з травмами, а ще одна – в шоковому стані. В Івано-Франківську чоловік з ножем чинив розправу.

Очевидці повідомили Версіям про кривавий конфлікт, який трапився по вулиці Пулюя в Івано-Франківську. Кажуть, чоловік в неадекватному стані кинувся з ножем на жінку. Старша донька її захищала, тож отримала травми по руці ножем, а молодша – в шоковому стані.

«Чоловік погуляв з собакою, прийшов додому і почав скакати до жінки з дітьми, вони закрились на балконі першого поверху. Інший чоловік з базарчика (який працює тут навпроти по суботах) почув крик і пішов на допомогу. Витягнув усіх на вулицю. Викликали поліцію і швидку», – розповіла очевидиця.

Потерпіла жінка в реанімації, а нападника розшукує поліція.

«Сьогодні вранці до поліції надійшло повідомлення про спричинення тяжких тілесних ушкоджень жінці. Наразі поліцейські проводять документування даної події. Здійснюють оперативно-розшукові заходи, щодо розшуку особи, яка спричинила дане кримінальне правопорушення. На місці працює СОГ», – підтвердили факт події в ГУНП в Івано-Франківській області.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...