Війна підняла ціни: скільки зараз коштують новобудови в Івано-Франківську

Кожна людина мріє про свій власний дім – прихисток, фортецю, територію, де все за її правилами. Проте для багатьох це так і залишається мрією....

Кожна людина мріє про свій власний дім – прихисток, фортецю, територію, де все за її правилами. Проте для багатьох це так і залишається мрією. Думаючи, що це дорого і прийдуть «кращі часи», вони забувають, що ціна нерухомості постійно росте.

Після початку повномасштабного вторгнення ситуація з підвищенням цін лише загострилась. Вартість квартир в новобудовах зросла на 30-40%. До війни ціни в нових будинках в Івано-Франківську стартували від 11 000 гривень за метр квадратний. В центральній частині міста розцінки були дещо вищі – від 16 000 гривень. Все в залежності від району розташування ЖК. Зараз жоден забудовник не зможе запропонувати вам таких цін.

Зараз в Івано-Франківську середня вартість одного метра квадратного у новобудові становить 23 030 гривень. Чи не найбільше зросли ціни в будинках на вулиці Чорновола, Коновальця та на Майзлях. Тепер квадратний метр житла в серці міста може досягати й до 51 350 гривень. За однокімнатну квартиру вам доведеться викласти від 700 тис. грн до майже 4 млн грн. За трикімнатну можна віддати й до 7 млн грн (за даними https://dom.ria.com/uk/).

На ринку сформувався свій рейтинг надійних та відповідальних забудовників. Люди віддають великі кошти за омріяні квадрати, тому хочуть бути на всі 100% впевнені у результаті. Ніхто не хоче стати жертвою шахраїв. На сьогодні найпопулярнішими у місті є новобудови компанії blаgo developer. Серед усіх переваг житлових комплексів цього забудовника є не лише якість та розміщення будинків, але й їхній зовнішній вигляд. Для людей важливе естетичне задоволення, показний вигляд та гордість за комплекс, в якому вони живуть.

Проте ростуть не лише ціни на новобудови, але й попит на них. Через війну люди зі східних областей почали шукати для себе нові домівки у більш спокійних регіонах. В Івано-Франківську відбувся стрімкий ріст попиту на квартири. Проте задовольнити покупців змогли лише найбільші забудовники міста, які мали вже готові квартири у своїх житлових комплексах. До прикладу компанія blago developer після війни дуже швидко відновила свою роботу. За рахунок раніше закуплених матеріалів забудовникові вдалося втримати ціну на доступному рівні. На момент публікації цієї новини житло класу комфорт стартувало в ціні від 19 000 гривень за метр квадратний.

Розуміючи, що людям терміново потрібне житло, девелопер не лише продовжив будівництво ще до війни початих проєктів, але й запустив нову послугу – квартири з ремонтом.

Та, на жаль, навіть в наш час забудовники ще не навчилися будувати квартири з блискавичною швидкістю. ЖК добудовують, проєктують нові. Але рівно з попитом росте й вартість будматеріалів. Ніхто не може гарантувати, що ціни залишаться на теперішньому рівні. Спрогнозувати точну вартість так само нереально. Але чітко зрозуміло одне – ціна не знизиться. Тому чи є сенс відкладати покупку квартири? Хіба зараз не найкращий час втілити свою мрію у реальність?

Категорії
Місто
Новини
Loading...