Була у знайомого: поліцейські розшукали зниклу 16-річну прикарпатку

За лічені години правоохоронці розшукували безвісти зниклу неповнолітню мешканку Городенківщини. З дівчиною все гаразд, її здоров’ю нічого не загрожує. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують усі...

За лічені години правоохоронці розшукували безвісти зниклу неповнолітню мешканку Городенківщини. З дівчиною все гаразд, її здоров’ю нічого не загрожує.

Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують усі подробиці її зникнення. Нагадаємо, сьогодні, 6 вересня, до городенківських поліцейських надійшло повідомлення від мешканки територіальної громади про те, що її онучка 5 вересня пішла на навчання та не повернулась, а її мобільний телефон вимкнений.

Правоохоронці доклали максимум зусиль, щоб оперативно розшукати неповнолітню. Активні пошуки поліцейських швидко дали позитивний результат.

Менш ніж за дві години дільничному офіцеру поліції вдалось розшукати дівчину, яка перебувала у свого знайомого в Городенці. З нею все гаразд. Ювенальні поліцейські наразі спілкуються з неповнолітньою, щоб не допустити в майбутньому подібних випадків.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...