На Прикарпатті знайшли двох дівчаток, яких розшукували

Нагадаємо, 6 вересня близько опівночі до городенківських поліцейських звернулася мешканка села Чортовець, повідомила, що пропала дитина. Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування безвісти зниклих двох малолітніх...

Нагадаємо, 6 вересня близько опівночі до городенківських поліцейських звернулася мешканка села Чортовець, повідомила, що пропала дитина.

Правоохоронці оперативно встановили місцеперебування безвісти зниклих двох малолітніх дітей із Городенківщини. З ними все гаразд, їх здоров’ю нічого не загрожує. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують усі подробиці їхнього зникнення.

Нагадаємо, 6 вересня близько опівночі до городенківських поліцейських звернулася мешканка села Чортовець. Схвильована жінка повідомила про те, що її 11- річна дочка о 21 години пішла з дому та не повернулася.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, ювенальні поліцейські, оперативники та поліцейський офіцер громади. Опитавши детально заявницю правоохоронці з’ясували, що дівчинка пішла гуляти зі своєю подружкою, 2010 року народження, і обидві не повернулись додому.

“Поліцейські негайно розпочали пошуки малолітніх дівчаток. Вони перевірили всі вулиці, лісові масиви, опитали можливих очевидців та перехожих. Активні пошуки правоохоронців та небайдужих громадян швидко дали позитивний результат. Дітей розшукали у сусідньому селі в закинутій будівлі. З ними все гаразд”, – повідомляє поліція.

Наразі з дітьми спілкуються працівники ювенальної поліції, встановлюють обставини чому вони втекли та проводять превентивну роботу, щоб не допустити надалі таких випадків.

Працівники поліції висловлюють вдячність небайдужим громадянам та усім місцевим ЗМІ, які допомогли у пошуках.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...