В Івано-Франківську затримали крадія, який намагався проникнути у магазин техніки

У місті Івано-Франківськ, невідомий чоловік намагався скоїти крадіжку з магазину комп’ютерної техніки. Працівникам поліції охорони в Івано-Франківській області вдалося запобігти протиправному вчинку. Пише Управління...

У місті Івано-Франківськ, невідомий чоловік намагався скоїти крадіжку з магазину комп’ютерної техніки. Працівникам поліції охорони в Івано-Франківській області вдалося запобігти протиправному вчинку.

Пише Управління поліції охорони в Івано-Франківській області

Подія сталася о 02:47. На пульт централізованого спостереження Управління поліції охорони в Івано-Франківській області надійшов сигнал «Тривога» з магазину, який перебуває під охороною.

Прибувши на місце події, поліцейські охорони виявили невідомого чоловіка, який пошкодив металеві жалюзі на вхідних дверях магазину та намагався проникнути в приміщення. Дану особу було затримано.

Затриманим виявився місцевий житель 1957 року народження. На місце події працівники поліції викликали слідчо-оперативну групу. За фактом проводиться слідчі дії та встановлюються збитки. Управління поліції охорони в Івано-Франківській області

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...