В Івано-Франківську американські медики оперували поранених військових.ФОТО

Американські пластичні хірурги прооперували українських військових на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Про це пише Голос-Інфо. З 17 по 22 вересня у рамках медичної...

Американські пластичні хірурги прооперували українських військових на базі Івано-Франківської обласної клінічної лікарні.

Про це пише Голос-Інфо.

З 17 по 22 вересня у рамках медичної місії Face to face американські лицеві пластичні хірурги спільно з фахівцями обласної лікарні проконсультували 40 пацієнтів та провели реконструктивні операції 31 воїну, які постраждали від військової агресії з росією.

Ця гуманітарна програма створена у співпраці з American Academy of Facial Plastic & Reconstructive Surgery (The Educational and Research Foundation) та організаціями Razom for Ukraine та INgenius.

За ці дні лікарі отримали неоціненний практичний досвід, адже в конференц-залі відбувалася онлайн-трансляція наживо з операційних, де близько 150 лікарів з усієї України мали можливість спостерігати та навчатися у колег зі Сполучених Штатів Америки.

“Ми дякуємо всім членам цієї благородної місії, які щоденно працювали понад 12 год в операційних, які подолали таку довгу відстань, щоб долучитися до нашої спільної Перемоги над ворогом. Щира подяка і нашим івано-франківським лікарям та координаторам, завдяки яким пацієнти отримали шанс на якісне повноцінне життя, зокрема, благодійному фонду «Чисті серцем» (Василеві Вишиваноку, Ірині Рабарській), благодійному фонду «Razom for Ukraine», депутатам Верховної Ради Олені Вінтоняк, Романові Мулику, депутатці обласної ради Надії Левконович, компанії “Метеріалайз”, науково-інженерному центру «Сканер», ректору ПНУ ім. В. Стефаника Ігореві Цепенді, компанії “Карл Шторц”, компанії “Біонорика”, адміністрації ОКЛ, українській асоціації ендоскопічної хірургії голови та шиї, керівниці та організаторці проєкту Наталії Комашко. Лише спільними зусиллями переможемо ворога!” — пише Світлана Онищук.


Категорії
Місто
Новини
Loading...