Поліцейські розшукали неповнолітню прикарпатку

Івано-Франківські співробітники ювенальної превенції спільно з курсантами розшукали 15-річну місцеву мешканку, яка 23 жовтня пішла з дому і зв’язок з нею був втрачений. Зниклу...

Івано-Франківські співробітники ювенальної превенції спільно з курсантами розшукали 15-річну місцеву мешканку, яка 23 жовтня пішла з дому і зв’язок з нею був втрачений.

Зниклу дівчину поліція знайшла на одній із вулиць обласного центру. З дитиною все гаразд, її здоров’ю нічого не загрожує. Близько 21 години до поліції з заявою про зникнення доньки звернулася мешканка Івано-Франківська. Жінка повідомила, що її донька пішла з дому та не повернулась.

Раніше дівчина вже залишала домівку. Поліцейські перевіряли вокзали та громадські місця, опитували друзів та знайомих дівчини. Шукали неповнолітню і за допомогою засобів масової інформації та соціальних мереж. Активні пошуки поліцейських дали позитивні результати.

Уже сьогодні, 24 жовтня, вранці неповнолітню виявили на одній із вулиць обласного центру. З нею все гаразд. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують причини, які спонукали до такої поведінки дівчини, вивчають умови її проживання та виховання в сім’ї.

Категорії
Трафунки
Новини
Loading...