Центр зайнятості повідомив про найбільш затребувані професії на Прикарпатті

Від початку року до служби зайнятості Івано-Франківської області з потребою у підборі працівників звернулося понад чотири тисячі роботодавців, які подали до служби зайнятості 11,6...

Від початку року до служби зайнятості Івано-Франківської області з потребою у підборі працівників звернулося понад чотири тисячі роботодавців, які подали до служби зайнятості 11,6 тис. вакансій.

Серед найзатребуваніших представники таких професій:

  1. продавець продовольчих товарів;
  2. водій автотранспортних засобів;
  3. кухар;
  4. продавець-консультант;
  5. бухгалтер;
  6. швачка;
  7. продавець непродовольчих товарів;
  8. адміністратор;
  9.  касир торговельного залу;
  10.  сестра медична (брат медичний).

“Якщо ви також маєте потребу в працівниках або ж шукаєте роботу, зверніться в будь-яку філію Івано-Франківського обласного центру зайнятості чи Івано-Франківський міський центр зайнятості (контактні телефони та адреси за посиланням http://surl.li/cbiiq)”, – повідомляють у центрі зайнятості.

Для пошуку роботи у центрі зайнятості радять користуватися сервісом «Єдиний портал вакансій» на сайті Державної служби зайнятості (https://jobportal.dcz.gov.ua).

Також можна переглянути актуальні вакансії на сайті обласної служби зайнятості, перейшовши за посиланням http://surl.li/cbccq або на телеграм-каналі https://t.me/robota_frankivsk_robota.

Консультації з питань пошуку роботи та реєстрації в службі зайнятості ви можете отримати на офіційному телеграм-акаунті Івано-Франківської обласної служби зайнятості https://t.me/DCZ_IF, а також за номером телефону гарячої лінії – 066-655-40-33.

Категорії
Гроші
Новини
Loading...