Електропостачання України відновлено на 70% – “Укренерго”

Вже працюють тепло- і гідроелектростанції, АЕС набирають потужність. Після масштабної ракетної атаки на енергосистему станом на 11:00 виробники електроенергії забезпечили понад 70% потреб споживання в країні....

Вже працюють тепло- і гідроелектростанції, АЕС набирають потужність.

Після масштабної ракетної атаки на енергосистему станом на 11:00 виробники електроенергії забезпечили понад 70% потреб споживання в країні.

Про це повідомляє НЕК “Укренерго”, зазначивши при цьому, що атомні станції набирають потужність. Забезпечено живлення потреб Запорізької атомної станції.

“Станом на 11:00 виробники електроенергії забезпечили понад 70% потреб споживання в країні. В першу чергу подано харчування на об’єкти критичної інфраструктури у всіх областях: котельні, газорозподільні станції, водоканали, очисні споруди, в деяких регіонах працює громадський електротранспорт”, – йдеться в повідомленні.

Попри отримані після ракетних обстрілів пошкодження, працюють тепло- та гідроелектростанції, теплоелектроцентралі, включилася в роботу частина “зеленої” генерації.

“Тривають роботи з відновлення харчування побутовим споживачам. Темпи відновлення уповільнюють складні погодні умови: через сильний вітер, дощ і мінусову температуру вночі до пошкоджень, завданих російськими ракетами, додаються обмерзання і пориви проводів в розподільних мережах (обленерго)”, – відзначають в компанії.

Ремонтні бригади “Укренерго” разом з колегами з обленерго працюють цілодобово, ліквідуючи пошкодження.

Однак дефіцит електроенергії в системі зберігається.

“Зараз це 30% від загального обсягу споживання. У зв’язку з цим у всіх областях України введені планові та аварійні графіки обмеження споживання. Просимо українців пам’ятати: якщо в будинку немає світла, це означає, що саме в цей момент працюють ремонтники. Витримка і мужність – це те, що сьогодні рятує та енергосистему, і кожного з нас”, – пояснили в “Укренерго”.

Категорії
ВСЕУКРАЇНСЬКІ НОВИНИ
Новини
Loading...