В Україні і в світі вшановують пам‘ять жертв Голодоморів

Щорічно у четверту суботу листопада вшановуємо жертв Голодоморів. Традиційно о 16 годині запали пам‘ятну свічку. Інформує  Руслан Марцінків Українським інститутом національної пам’яті було оприлюднено інформаційні...

Щорічно у четверту суботу листопада вшановуємо жертв Голодоморів. Традиційно о 16 годині запали пам‘ятну свічку.

Інформує  Руслан Марцінків

Українським інститутом національної пам’яті було оприлюднено інформаційні матеріали щодо цьогорічних заходів, адже 26 листопада 2022 року будуть 90-ті роковини Голодомору 1932-1933 років. Інформаційна кампанія цьогоріч проходитиме під гаслом “Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо“.

Цього року вшанування пам’яті жертв сталінського режиму відбуватиметься під час повномасштабної війни Росії проти України. Знову проти українців росіяни застосовують геноцидні практики. Адже Росія в цій війні переслідує ту саму мету, що й під час Голодоморів — знищити українську ідентичність і націю. Трагічні події сьогоднішнього дня наочно показують нам всім, що дуже важлива жива пам’ять всіх жертв.

Тому українців закликають приєднатися до акції “Запали свічку“. Де б ви не були — вдома, в будь-якому регіоні України чи за кордоном, ввечері 26 листопада потрібно запалити вогник у вікні як вияв скорботи за загиблими та віри в перемогу українців найближчим часом.

“Сьогодні свічка точно горітиме у кожному вікні. Бо українців знову хочуть знищити. Ми вкотре змушені захищати власну честь, гідність, незалежність та територіальну цілісність. Україна знову зазнає геноциду.Пам‘ятаємо і молимось за усіх закатованих голодом! У цей трагічний день маємо, як ніколи, гуртуватись. Не піддаватись на провокації ворога, стерпіти ті незручності, які наразі маємо. Будьмо сильними і єдиними, вдячними синами і доньками усіх, хто загинув колись і щодня віддає своє життя за Україну”,- голова Івано-Франківська

Категорії
Новини
Новини
Loading...